TONER DOLUMU MALTEPE DOLUM FİYATLARINA ORJİNAL KALİTEDE YENİLEME

Maltepe toner dolumu yenileme ve muadil yazıcı toneri kartuşu hizmetlerimiz nedir?

 

Maltepe ilçesinde faaliyet gösteren firmamız toner dolumu, yenileme toner ve muadil yazıcı toneri kartuşu konusunda yüksek kalite standartları ile orjinal kalitesinde yazıcı toner kartuşları üretmektedir.

Toner dolumunun mucidi olarak bilinen ve marmara toner markası adı altında üretim yapan firmamız, 1999 yılından bu yana yalnızca kaliteli yenileme toner kartuşları üretmektedir. Yenileme toner kartuşu konusunda bir ekol haline gelen marmara toner kalitesi taklit edilemediğinden ucuz toner dolumu fiyatları ile rekabet edilmeye çalışılsa da bu konuda da pek başırılı olunamamıştır.

Maltepe toner dolumu ve yenilemesinin lideri marmara tonere ev sahipliği yapmasından dolayı, anadolu yakasındaki diğer ilçelere oranla çok daha hızlı ve kaliteli hizmet almaktadır.

Marmarayı farklı kılan özellikler nelerdir, neden toner dolum merkezleri marmara kalitesine ulaşamıyor?

İstanbul anadolu yakasında kurulan ilk toner dolum merkezi olan marmara toner, toner dolumu sistemini ilk defa bulan firmadır, dolumu bulduktan itibaren kendini sürekli olarak geliştirmiş ve taklit dahi edilemeyen yenileme sistemine geçmiştir.

Yenileme nedir dendiğinde, bilindiği gibi dolum yapan firmaların çalışma sistemleri, kartuş içinde biten tozun üzerine ilave yapmaktır, ancak yalnızca hazne içine toz doldurmak, kalitesiz baskı almak için atılan ilk adımdır. Kartuş içinde bulunan ve hazne içindeki tozun bitimine kadar sorunsuz çalışabilecek nitelikte üretilen parçalar tozun bitimiyle görevlerini tamamlamışlardır.

Yalnızca toz doldurularak yapılan dolumlarda, aşınan parçalar görevlerini yeteri kadar yerine getiremeyecekleri için hazne içindeki toz çeşitli yerlerden dökülmeye başlayarak gerek a4 fotokopi kağıdı üzerine lekeler yapmaya, gerekse dökülen tozlar neticesinde yazıcının içi kirlenmeye başlayacaktır.

Bunlara ek olarak üzerindeki kaplama özelliklerini kaybettiğinden drum adı verilen görüntü tamburu baskının silik çıkmasına neden olacaktır. Oluşan bu sorunlar baskının kötü olması dışında tank içinde bulunan toner tozunun hızla eksilmesinden dolayı kartuşun çabuk bitmesine neden olacaktır.

Bu sorunları tamamıyla ortadan kaldırmak için yenileme denilen dolum sistemi uygulanmaktadır, yeniden üretim olarak da bilinen bu uygulamada doldurma yapılmadan önce kartuş içinde bulunan parçaların tamamını sıfır yedek parçalarla değiştiriyoruz.

Doldurma yapacağımız tonerin bütün parçalarını yenileriyle değiştirdiğimizden ve kartuşun içine bu parçalarla mükemmel uyumda çalışacak toz kullanarak dolum yapıyoruz, böylece orjinal yazıcı tonerinden farksız bir ürün ortaya çıkıyor, çip dahil parçaların tamamı yeni olduğundan, yenileme yaptığımız kartuş orjinalden farksız baskı yapıyor.

Önemli özelliklerimizden biriside piyasadan satın aldığımız orjinal kartuşlara bu işlemleri uyguladığımızdan, müşterimiz sipariş verdiğinde, elimizdeki hazır kartuşu gönderip, tüpgaz değiştirme mantığı ile doluyu verip boş yazıcı kartuşunu geri aldığımızdan, hem müşterimiz kopya kalitesini görerek beğendiği taktirde alım yapma imkanı bulurken, bir yandan da boş toner alıp doldurup geri götürme esnasında geçen zaman kaybı ortadan kalkıyor.

Maltepe ilçesinde bulunmamız nedeni ile acil siparişlerinizi çok hızlı teslim alabilme avantajı maltepedeki müşterilerimizin avantajları arasındadır.

Toner dolumu ve muadil toner kartuşu satışı dışında kırtasiye malzemelerinizi toptan olarak alabileceğiniz firmamızdan a4 lazer etiket ihtiyaçlarınızdan mahkeme dosyasına, poşet dosyadan yarım kapak karton telli dosyaya, poşet dosyadan telli dosya çeşitlerine hatta beyaz yazı tahtasına kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek elden çözebileceğiniz güvenilir tedarikciniz konumundadır.

 

Ücretsiz servis hizmeti verdiğimiz Maltepe ilçesi mahalle ve semtleri

Küçükyalı, yalı, gülsuyu, büyükbakkalköy, aydınevler, çınar, altıntepe, altayçeşme, cevizli, idealtepe, dragos, zümrütevler, feyzullah, girne, gülensu, fındıklı, esenkent, başıbüyük