HP 78A CE278A TONER FİYATLARI EN UCUZ MUADİL TONERLER

Hp 78a toner dolumu ve muadil toner kartuşu

HP 78a CE278a toner fiyatları orjinal olarak kullanıldığında pahalı olsa dahi dolumu yenilemesi ve muadil toner kartuşları açısından en ucuz yazıcı tonerleri arasında bulunmaktadır.

Hp 78a toner dolumu yapılmaya müsait yazıcı tonerleri arasında bulunmasına karşılık yalnızca hazne içine toner tozu doldurularak kullanıldığında önemli sorunlarla karşılaşılmasına neden olmaktadır.

Hp 78a muadil toner fiyatları açısından oldukça ucuz olmakla beraber kaliteli muadil yazıcı toneri kullanılmadığı durumlarda kötü dolumcunun doldurduğu Hp 78a kartuş kadar sorun çıkarmaktadır.

Hp 78a yazıcı toner kartuşunu kullanan yazıcılar arasında bulunan Hp laserjet M1536dnf Hp laserjet P1566 ve Hp laserjet P1606dn yazıcılar kaliteli kartuş kullanıldığında orjinalinden farksız baskı yapabilmektedir.

Bu yazıcılardan Hp laserjet P1566 ve Hp laserjet P1606dn modelleri mono lazer yazıcı olmakla beraber Hp laserjet M1536dnf çok fonksiyonlu yani faks, fotokopi ve yazıcı özelliklerini taşımaktadır.

Orjinal hp 78a toner kartuşu üzerinde çip bulunmaktadır. Kartuş üzerindeki çip ucuz fiyatlı çipler grubunda bulunduğundan dolum, yenileme yapılırken değiştirilmesi dolum fiyatlarına etki etmeyecek kadar küçük değer taşıdığından kaliteli dolum ve yenileme yapan firmalar tarafından her dolumda yenisiyle değiştirilmektedir.

Chip değişimi yapılmadığında genel olarak yazıcı sağlıklı olarak çalışmamaktadır.

Hp 78a CE278a toner dolumu yaptırmak yerine yenileme yaptırmanın gereğinden bahsetmek gerekirse CE 278 kartuş içinde bulunan parçaların tamamı tek kullanımlık olarak üretildiğinden, 278a toner kartuşu içine yalnızca toz doldurularak yapılan dolumlarda, kartuş üzerindeki parçalar yıpranarak aşındığından aşınan bölgelerden dökülen toner tozları gerek fotokopi kağıdı üzerinde gereksiz kirliliğe neden olup kopya kalitesini olumsuz yönde etkilemesi, gerekse üzerindeki kaplamanın inceldiği görüntü tamburunun silik baskı yapması kullanıcıların kalitesiz baskı almasına neden olmaktadır.

Bunun yanında yazıcı içine dökülen toner tozları yazıcının gereksiz olarak kirlenmesine ve sık arıza yapmasına neden olmaktadır.

Hp 78a yenileme toner konusunda iyi firmalar arasında bulunan www alokartus com yenileme konusunda en iyilerdendir. Hp laserjet p1566 toner dolumu linkine tıklayarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hp CE278a toner dolumu nasıl yapılır konusunda ayrıntılı bilgi almak için internet sitemiz üzerinde bulunan video izlenebilir veya google arama motoruna toner dolumu nasıl yapılır yazılarak youtube üzerinden paylaştığımız onlarca video gösterimini izleyerek detayları öğrenebilirsiniz.

Hp CE278a muadil toner kartuşu seçimi yaparken çok dikkatli olunması gerekmektedir.

Muadil yazıcı tonerleri üzerinde marka veya üretici firma adı bulunmadığından güvenilecek tek yer satıcı firmadır.

Genel olarak en ucuz Hp 78a muadil toner fiyatı vermeye çalışan firmaların kalite ile ilgilenmeden sadece muadil toner fiyat listesi üzerinden en ucuz fiyatlı ürünlerin seçilmesi nedeniyle garantili Hp 78a toner kartuşu satın almak oldukça zordur.

Satış yapan firmaların büyük çoğunluğu garantili muadil toner kartuşu satııklarını iddia etse de bahsedilen bu garanti genel olarak sözde kalmaktadır.

Firmamızın önemli avantajları arasında bulunan özelliğimiz, İstanbul Anadolu yakasına firma araçlarımızla ücretsiz servis hizmeti vermemizden dolayı, müşterilerimiz ürünü satın almadan önce kendi yazıcılarında test etme imkanı bulmasıdır.

Satışını yaptığımız yenileme ve muadil toner kartuşlarının tamamı orjinal kalitede baskı yapmanın yanında toner hazneleri tam dolu olduğundan uzun ömürlü yazıcı kartuşlarıdır.