Kadıköy Toner dolumu garantili hızlı ve ücretsiz servis

Toner dolumu kadıköy ilçesinde farklı boyutlar kazandı

 

Toner dolumu kadıköy bölgesindeki tüm semtler için artık farklı bir boyutta, artık elinizde toner kartuşu ile dolumcu aramayacak, dolum yapılan kartuş ile iş yerinize döndüğünüzde bu kartuş yazıcıda niye çalışmadı diye stres yapmayacaksınız.

Yazıcı toneriniz bittiğinde sadece bizi arayarak yazıcı veya kartuş numaranızı söylemeniz yeterli olacak, stokumuzdaki hazır yenilenmiş yazıcı kartuşlarımız, servis elemanlarımızca iş yerinize getirilecek, gelen kartuşu yazıcınıza takarak test kopyasını alarak, kopya kalitemizi beğendiğiniz taktirde teslim alacaksınız.

Özellikle acil toner siparişi vermeniz gerektiği durumlarda size çok faydası dokunacak sistemimizin işleyişinden kısaca bahsetmek gerekirse;

Biz yenileme toner kartuşu üretiyoruz, konuyu biraz daha açmak gerekirse orjinal toner kartuşu kullanan firmalardan satın aldığımız boş yazıcı kartuşlarını, atölyemizde sökerek, çalışan tüm aksamını, kullanılmamış yedek parçalarla değiştiriyoruz.

Parçalarını değiştirdiğimiz kartuşların içine bu parçalarla uyumlu şekilde çalışacak, orjinal kalitesinde toz kullanarak dolum işlemini tamamlıyoruz. Yenilediğimiz kartuşlara sıfır çip takarak, uygun yazıcıda test ediyoruz. Test işlemi sonucunda orjinal kalitesinde baskı yapan ürünlere garanti etiketi yapıştırarak ambalajlıyoruz.

Kaliteli malzemeler kullanılarak yenilenmiş, orijinal kalitede baskı yapan ekonomik, güvenli ve garantili yazıcı toner kartuşlarımız, kendisi için sipariş verecek müşterimiz için hazır olarak raftaki yerini alıyor.

Kadıköy bölgesi içindeki müşterilerimizden sipariş geldiğinde, servis elemanlarımızdan birisi ilgili ürünü alarak ücretsiz servis araçlarımızla, müşterimizin iş yerine götürüyor, toner kartuşu müşterimizin yazıcısına takılarak test sayfası alınıyor, kopya kalitemiz beğenilirse ürün teslimatı yapılarak boş kartuş iade alınıyor.

Teslim ettiğimiz dolum toner içindeki toner tozu veya üzerindeki çip bitene kadar garantimiz altında, yenileme kartuşlarımızda sorun çıkma ihtimali nerede ise hiç olmamakla birlikte, eğer herhangi bir sorunla karşılaşılırsa ürün derhal onarılıyor, onarılamayacak durumda ise yenisi ile değiştiriliyor. Yenileme işlemlerini nasıl yaptığımızı google arama motoruna hp p1102 toner dolumu nasıl yapılır yazarak youtube üzerinden paylaşmış olduğumuz vide gösterimlerini izleyebilirsiniz. Ayrıca istanbul anadolu yakasının büyük kırtasiyeleri arasında bulunan firmamızdan a4 fotokopi kağıdı ihtiyacınızdan karton klasöre, plastik klasör çeşitlerinden poşet dosya malzemelerine toptan kırtasiye malzemelerinden beyaz yazı tahtasına kadar tüm eksiklerinizi tek firmadan en iyi fiyatlarla çözebilirsiniz.

Kadıköy toner dolumu ücretsiz servis bölgeleri


Kadıköy bölgesine günde iki kere ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır, Kadıköy merkez, moda, hasanpaşa, acıbadem, koşuyolu, göztepe, ziverbey, şaşkınbakkal, erenköy, suadiye, kozyatağı, bostancı, yenisahra, sahrayıcedit bölgelerini kapsayan servis hizmetimiz, sabah ve öğlen olmaktadır.

Öğlene kadar verilen siparişlerinizin aynı gün elinizde olacağı bu hızlı hizmet anlayışımız ile, özellikle acil toner dolumu siparişleriniz çok hızlı olarak adrese teslim edilmektedir. Kadıköy dolum hizmetlerimiz yanında fotokopi kağıdı ve kırtasiye siparişleriniz verebileceğiniz firmamız, kadıköy bölgesindeki firmaların en güvenilir tedarikçisi konumundadır.