Ümraniye toner dolumu ve orjinal kalitesinde muadil toner kartuşu

Ümraniye yazıcı toner dolumu ve garantili muadil toner kartuş servisi

 

Ümraniye toner dolumu ve muadil toner kartuşu konusunda hızlı, güvenli ve ekonomik olarak çözümler sunan marmara toner kalitesiyle yıllardır hizmet almaktadır. Orjinal kalitesinde ürettiği yenileme yazıcı toner kartuşları ve orjinalden farksız muadil (yan sanayi) toner kartuşları ile gerçek anlamda kaliteli baskı yapılmasının yanında hesaplı fiyatları, yüksek çıktı kapasitesi ile tam dolu olarak üretilen kartuşlarımız müşterilerimizden tam not almaktadır.


Ümraniye neden marmara toneri tercih ediyor


Marmara tonerin özellikleri arasındaki en önemli faktör yalnızca yenileme toner üretmesi, yenileme sistemi, klasik doldurma yapan toner dolum merkezleri ile ilişkisi olmayan dolum sistemidir. Dolum yapan firmalar kartuş tankı içine yalnızca toz koyarak işlem yapmalarına karşılık, firmamızda orjinal toner kartuşu kullanan iş yerlerinden satın aldığımız boş toner kartuşunun içindeki çalışan parçaların tamamını sıfır yedek parçalarla değiştirerek yenileme yapılmakta, yüksek kaliteli toner tozu ile dolum yapılarak işlem tamamlanmaktadır.

Çalışan parçalarının tamamı değişmiş kartuş içine takılan yeni parçalarla mükemmel uyum içinde çalışabilecek kalitede toz kullandığımızdan yenileme kartuşlarımız orijinal kalitesinde kopya vermelerinin yanında orjinal gramajınla hiç ilgilenmeden hazneleri tam olarak doldurmamız yüksek adet de çıktı alınmasını sağlamaktadır.

Ümraniye ilçesinden sipariş veren müşterimize rafımızdaki hazır yenilenmiş ürünü gönderip, boşunu iade almamız nedeni ile özellikle acil toner siparişi veren firmaların teslimatı çok hızlı olarak yapılabilmektedir. Müşterimize hazır ürün götürmemizin diğer bir özelliği ise satın alınan ürünün kopya kalitesi test edilerek beğenildiği taktirde teslim alınmasına imkan sağlamasıdır.

Böylece firmamızla çalışan müşterilerimiz neye para verdiklerini görerek içleri rahat şekilde alış veriş yaparlar. En ucuz fiyatlara toner dolumu yapan firmalardan dahi ucuza gelen birim kopya maliyetimiz ile en hesaplı fiyatlara kopyalama yapmaktadırlar. Ayrıca anadolu yakasının en büyük kırtasiyelerinden biri olan marmara kırtasiyeden en ucuz fiyatlarla Toptan kırtasiye malzemelerini tedarik ederken a4 fotokopi kağıdından karton klasör çeşitlerine, poşet dosya çeşitlerinden plastik klasör çeşitlerine kadar ofiste kullanılan tüm kırtasiye malzemelerini tek elden çözmenin rahatlığını yaşıyorlar.


Toner dolumu ve muadil toner garantisi


Ümraniye bölgesine sabah ve öğlen olmak üzere günde iki kez ücretsiz servis hizmeti veren firmamız, garanti konusunda da diğer dolumculardan önemli derecede ayrışmaktadır. Üretiğimiz yazıcı toner kartuşlarının parçaları sıfır olduğundan sorunla karşılaşılması zor bir ihtimaldir, ancak müşteri hataları da dahil olmak üzere tam garanti verdiğimiz ürünlerimizde herhangi bir sorunla karşılaşıldığında sorun kaynağına bakılmaksızın derhal onarılır, onarılamayacak durumda ise yenisi ile değiştirilir ve bu işlemler için ek ücret talep edilmez.