Oki Yazıcı Servisi|Oki Yetkili Servisi|Maltepe Printer Tamiri

Oki yazıcı servisi ve yetkili servisi olmadan yazıcı tamiri konusunda nasıl yardımcı oluruz?

Oki yazıcı servisi arıyorsunuz, ancak arıza yapan yazıcınızı yetkili servise mi yoksa özel servise mi yaptırmak konusunda kararsızsanız, bilinmesi gereken ilk ve en önemli konu kullandığınız yazıcının garanti kapsamı içinde olup olmadığıdır.

Garantili oki yazıcı kullanıyorsanız, kullandğınız yazıcının garanti süresi içinde yetkili servis dışında bakım onarım veya tamiri yapılması yazıcının garanti kapsamı dışına çıkmasına neden olabilir. Ayrıca garantili olarak para ödemeden yazıcının arızasının giderilmesi en ucuz yazıcı tamiri ücretinden bile ucuza gelecektir :)

Ancak yazıcının garanti süresi dolmuş ise yetkili printer servisi tarafından verilen teknik destek ve yazıcının tamir ve onarımı yüksek fiyatlar içeren bir fatura olarak karşınıza gelecektir, bunun nedeni oki yetkili servisi kurumsal boyutlu bir işletme olması nedeniyle ve bu işletmelerde bulunan yönetim kademesi içinde yer alan yönetici ücretleri, karizmatik iş yeri kiraları, işletme giderleri ve ithalatçı firma veya distribitör firma olmanın avantajlarını yansıtacak kar marjları tamir, bakım, onarım ve teknik destek maliyetlerinin üzerine eklenmesi ödeyeceğiniz faturanın yükselmesine neden olmaktadır.

Aslında günümüz koşullarında herkesin oki yazıcı tamiri nasıl yapılır konusunu bilmemesi nedeniyle çok basit sorunlarda dahi yazıcı teknik servisleri aranarak yardım istenmekte ve özellikle yetkili yazıcı tamir servisleri oluşan arızanın ne olduğuna bakmasına bile ücret talep etmeleri nedeniyle kullanıcıların ödedikleri gereksiz para artmaktadır.

Genel olarak kart arızaları dışında oluşan sorunlar büyük olasılıkla kullanılan hatalı kartuş, uygun olmayan kağıt, hatalı dolum veya yan sanayi kartuş kullanımı sonucu oluşan basit hatalardır. Özellikle kağıt sıkışması veya swiç takılması gibi kullanıcıların dahi kolaylıkla çözebileceği türden arızalar yazıcı tamiri ve yazıcı servisi olarak çalışan firmalara kucak dolusu ödeme yapılmasına neden olmaktadır.

İstanbul anadolu yakası maltepe ilçesinde 1999 yılından bu yana toner dolumu, yenileme ve muadil yazıcı kartuşu satıyor olmamızdan dolayı, müşterilerimizden aldığımız bilgilerin ışığında hemen her müşterimizin başına gelen basit sorunlar neticesinde teknik servislere avuç dolusu gereksiz para ödendiği bilgisine ulaşıyoruz.

Maltepe yazıcı servisi ve printer servislerinin bir çoğunun müşterimiz olması nedeniyle yaptığımız bilgi alışverişlerinde birçok tamircinin küçük bir servis ücreti karşılığında çözebileceği arızaları alakalı alakasız birçok parça değişimi yaparak küçük servis ücretlerine karşın yüksek yedek parça ücretleri ile kullanıcı maliyetlerini arttıran kötü niyetli tamir servislerinden bahsedilmektedir.

Bu nedenle oki yazıcınızda oluşacak arızalarda hemen tamirci veya servis araştırmasına girmeden firmamızı arayarak oluşan sorundan bahsederseniz, büyük ihtimalle telefon görüşmesinde sorunun neden kaynaklandığı konusunda size bilgi verebileceğimiz gibi basit sorunları kendinizin nasıl çözebileceğiniz konusunda destek verebiliriz. En azından kolayca sizin çözebileceğiniz basit arıza veya sorunlarda paranız cebinizde kalır.

Acil durumlarda ise oki yazıcılar konusunda uzman olan arkadaşımız ve müşterimiz olan Osman Güvene ait olan 0532 650 09 28 nolu telefonu arayarak yardım alabilirsiniz. Kendisi keyifle size yardımcı olacaktır.