ÜSKÜDAR TONER DOLUMU GARANTİLİ YENİLEME YAZICI TONER KARTUŞU

Üsküdar toner dolumu konusunda garantili ekonomik ve kaliteli yenileme toner kullanıyor

 

Toner dolumu konusunda üsküdar ilçesi farklı bir sistemle kaliteli, ekonomik, güvenli ve ucuz yazıcı toneri kullanıyor. Standart sistemle çalışan toner dolum merkezi adı altındaki firmalarla kıyaslanmayacak kadar hızlı hizmet alırken, yazıcılarının baskıları orjinalden farksız.

Üsküdar bölgesindeki firmaların bu kadar avantajlı baskı yapmalarının nedeni piyasada dolum toner veya doldurma toner denen sistemi kullanmıyor olmamız, firmamızda sadece yenileme toner veya yeniden üretilmiş toner kartuşu üretiliyor.

İkisinin arasında ne fark var diye açıklamak gerekirse, dolum denilen işlem boşalmış olan yazıcı kartuşunun müşteri veya dolumcu firmanın bir elemanı tarafından dolum yapılacak atölyeye götürülerek burada doldurma işleminin yapılması ardından kullanılacağı yazıcıya takılmak üzere tekrar iş yerine götürülmesi şeklinde bir süreç yaşanmaktadır.

Dolumcu firmaların yaptıkları işlem ise kartuş tankı içine bir miktar toz ilave etmekten oluştuğundan genelde sorunlarla karşılaşılmakta kalitesiz baskı yanında bir sürü zaman ve para kaybedilmektedir.

Dolumcu firmalar ise TONER DOLUMU FİYAT LİSTESİ hazırlarken, hazırladıkları toner dolumu fiyat listesi içindeki fiyatları yaptıkları bu işlemlere göre ücret belirlemektedir.

YAZICI TONERİ dolum fiyatları yalnızca içine konulan tozun maliyetlerini yansıttığından her ne kadar GARANTİLİ TONER DOLUMU yaptıklarını iddia etseler bile sonuçta bir arıza meydana geldiğinde, yazıcı toneri mülkiyeti kullanıcıya ait olduğundan değişen her parça için ek ücret talep etmektedirler.

TONER NEDİR? KARTUŞ NEDİR? ne işe yararlar konusunda pek bilgi sahibi olmayanlar genelde ayakları yere basmayan bu garanti konusuna inanmalarını çok daha yüksek maliyetlerle baskı yaparak ödemek zorunda kalırlar.

Bizim farkımız nedir, farkımızdan üsküdar nasıl yararlanıyor konusuna geldiğimizde ise bizim yaptığımız işin YENİLEME TONER üretimi olduğundan bahsetmiştik, yenileme kartuş sistemiyle nasıl çalıştığımızdan örnekle bahsedlim.

Üsküdar bölgesinde iş yeri olan ve Samsung SCX-3405 Toner kullanan yazıcı sahibi müşterimizin kartuşu bittiğinde firmamızı arayarak sadece SAMSUNG SCX-3405 TONER siparişini veriyor.

Stokumuzda hazır bulunan bu yazıcıya ait Samsung MLT-D101s Toner kartuşu servis elemanlarımızca iş yerimizden alınarak müşterinin adresine götürülüyor burada yazıcıya takılarak test ediliyor, müşterimiz SAMSUNG MLT-D101S TONER kartuşunun baskı kalitesini beğendiği taktirde teslimat yapılarak BOŞ TONER geri alınıyor.

Yenileme toner kartuşunun içindeki çalışan tüm parçaların sıfır parçalarla değişmiş olması ve kartuş üzerine yeni chip takıldığından, kopya kalitesi orjinalden farksız oluyor, çip yeni olduğundan resetleme yapmak veya çip kırma programları kullanmaya gerek yok, her defasında yeni kartuş getirip eskisini aldığımızdan kartuşun eskime şansı yok.

Bütün parçaları yeni olduğundan arıza çıkarma şansı neredeyse yok, ancak böyle bir sorun çıkarsa içindeki toz veya üzerindeki çip bitene kadar garanti altında ve tam garantili olduğundan hiçbir ek ücret ödemek yok. Ayrıca istanbul anadolu yakasındaki en büyük kırtasiyelerden biri olan firmamızdan ofisinizde kullandığınız tüm kırtasiye malzemelerini en ucuz fiyatlarla temin edebilirsiniz, Leitz, esselte, noki, gibi markalara ait plastik dosyalama ürünleri dışında kaliteli a4, a3, a5 fotokopi kağıtlarından koli bandına kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek elden tedarik etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sonuç olarak ürün orijinal kalitesinde hizmet mükemmel ve üsküdardaki iş yerleri bunun keyfini çıkartıyor.