Xerox 3100 Muadil Yazıcı Toner Kartuşu En Ucuz Fiyat Garantili Toner

 XEROX PHASER 3100 mfp MUADİL TONER GARANTİLİ TONER DOLUMU

Xerox 3100mfp yeni nesil yazıcılar arasında en çok talep görenler arasında yer almaktadır. Xerox 3100 multi fonksiyon şeklinde anılan çok fonksiyonlu yazıcıdır. Bilgisayar çıktısı sağlamasının yanında aynı zamanda fotokopi makinesi ve tarayıcı olarak da kullanılabilmektedir. Profesyonel olarak rahatlıkla kullanılabileceği gibi küçük ofis işlerinde de oldukça etkilidir. Yazıcı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, üreticinin hazırlamış olduğu pdf broşüre erişmek için TIKLAYINIZ.

Xerox 3100 mfp yazıcıya ait iki adet toner kartuşu mevcuttur. Bu kartuşlardan biri standart diğeri yüksek kapasitelidir. Standart kapasiteli olan 106R01378 kod numaralı kartuş ortalama 2200 sayfa çıktı sağlarken, yüksek kapasiteli 106R01379 kod numaralı kartuş ise ortalama 4000 sayfa çıktı sağlamaktadır.

Kullanım kapasitelerini kartuşun ebatları ya da içindeki toner miktarı değil, kartuşun yanında kutu içerisinde kullanıcıya teslim edilen ve ankesörlü telefon kartını andıran çip belirlemektedir. Bu çip üzerinde yazıcı içindeki tonerin tahmini bitişi kadar çıktı almayı sağlayacak miktarda kontör yüklüdür. Alınan her sayfa çıktıda, sayfadaki yazı yoğunluğuna bakılmaksızın kontör atar. Yani boş sayfa çıktısında bir sayfa olarak kontör atarken, tam dolu bir sayfa çıktısı da bir kontör atar. Ne kadar kullanışlı bir yazıcı olsa da kullanım miktarı kartuş içindeki toner tozu değil, çipin içinde bulunan kontör bitene kadardır. Çok yoğun çıktılar alındığı durumlar dışında tonerden önce bitecek olan çip makinenin işlevini kaybetmesine neden olacağından işlerin aksamaması sebebiyle yedekle çalışılması gerekmektedir. Çok yoğun içerikli çıktılar alındığı durumlarda ise çip ile yüklenmiş kontör miktarı henüz dolmadan toner kartuşu içinde bulunan toner tozu biteceğinden alınan çıktılar silik olacak ya da hiç yazmayacak şekilde olacaktır.

Firmamız tarafından Xerox Phaser 3100 mfp ve diğer Hp, Samsung, Canon ve Xerox yazıcı tonerlerinin yenileme ve muadil satışını garantili olarak yapılmaktadır. Yenileme olarak telaffuz ettiğimiz sistem, firmamıza ait atölyede boşlarını daha önceden satın almış olduğumuz orjinal boş Xerox 3100 toner kartuşları, uzman teknik ekibimiz tarafından sökülerek içinde değişmesi gerek tüm parçaları yenileriyle değiştirdikten sonra, orjinal kalitedeki toner tozu ile doldurulur. Yenileme işlemi tamamlanmış Xerox 3100 toner kartuşunun kalitesi ilgili yazıcıda test edildikten sonra garanti etiketi yapıştırılarak ve paketlenerek, müşteri siparişini beklemek üzere yüksek kapasiteli çip ile birlikte rafımızdaki yerini alır. Satışını yapmakta olduğumuz Xerox 3100 yenileme ve muadil kartuşlar yüksek kapasitelidir ve orjinali kadar çıktı almanızı sağlamaktadır. İstanbul Anadolu yakasında bulunan müşterilerimiz sipariş verdiğinde kendi araçlarımızla rafımızdaki Xerox 3100 dolum toner müşteriye teslim edilir ve boşu alınır. Böylelikle zaman kaybı ortadan kaldırılmış olur.

Hp, Samsung, Canon ve Xerox toner dolumunun firmamız tarafından nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz Google üzerinden arama yaparak hazırlamış olduğumuz videoları izleyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası dışında bulunan müşterilerimiz için bu sistemi uygulamak masraflı ve meşakkatli olacağından, muadil toner sistemi ile çalışmaktayız. Piyasada pek çok toner dolumu yapan işletme olduğu gibi muadil toner satan firmaların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Ancak genellikle Çin’den ithal edilen bu muadil tonerler kalite konusunda genellikle vasatın altında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini 1999 yılından bu yana ön planda tutan firmamızda satılan muadil Xerox 3100mfp yazıcı kartuşu orjinal kalitesinde olup, toner dolumu konusunda geçerli olan garanti kapsamında bulunmaktadır.

 

Toner dolumu ve muadil toner satışının yanında fotokopi kağıdı ve kırtasiye malzemeleri başta olmak üzere yazı tahtasından plastik klasöre, yazıcı şeritlerinden lazer etikete tüm ofis ihtiyaçlarınızda; garantili ve kaliteli ürünlerimiz, güler yüzlü ve tecrübeli kadromuz, hızlı servis anlayışımız ile güvenilir tedarikçiniz olabiliriz.